Filters
Ara

Gizlilik

ogimogitoys.com üyelerine genel ve özel kampanyalar, avantajlar, ürün, hizmet, reklam, pazar araştırması anketleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarının sunulmasına dair tanıtım ve ticari amaçlı belirli periyotlarda e-bülten gönderimi yapılmaktadır. E-bülten almamak için ‘Üyelik Bilgilerim’ sayfasından ‘Kampanyalardan ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum’ işaretini kaldırabilirsiniz. Gelen pazarlama epostalarını almak istemiyorsanız, eposta içerisindeki ; “Üyelikten Ayrıl” bağlantısını da tıklayabilirsiniz. Paylaştığınız kişisel tüm bilgileriniz korumamız altındadır. ogimogitoys Üyelik Programı üyeleri aynı zamanda, diğer Biggplus şirketlerinin uygulayacakları olası sadakat / pazarlama programlarına da üye olmaktadırlar.

Üyelik esnasında ogimogitoys.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz 3. Şahıslarla paylaşılmaz, dış mecralar tarafından pazarlama veya bilgilendirme aktivitelerinde kullanılmaz. Kişisel bilgileriniz bizimle tamamen güvendedir.

ogimogitoys.com'da kişisel bilgilerin hem online, hem de offline durumdayken koruma altında! Üyelik ve sipariş işlemlerini gerçekleştirirken verdiğin bilgiler, SSL güvenlik sistemiyle korunuyor. Kredi kartı bilgilerin hiçbir şekilde sistemimizde saklanmıyor. Müşteri bilgilerin üçüncü şahısların gözünden ve müdahalesinden korunuyor. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket ediliyor.

İşlemler sürece girdiğinde, güvenli bir sitede olduğunu anlamak için dikkat etmen gereken şey içinde olduğun sayfanın adresinin başındaki http:// adresinin, https:// olarak değişmesi. Bu değişim, güvenli alanda olduğunu ifade ediyor.